Aranan Kelimeler: Denenmiş Aşık Etme Duası

Aşık Etme Büyüsü Tanımı

Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü, insanın aşık olduğu kişiyi kendine aşık etmesi için uygulanan bir büyüdür.  Aşık etme büyüsü uygulanan insanın gözü büyü yaptıran kişiden başkasını görmez. Oldukça etkili olan aşık etme büyüsü, kısa süre içinde etki gösterebileceği gibi, bir sürece bağlı olarak da etki gösterebilmektedir. Ortalama olarak 10 gün içerisinde tam etki oluşmaya başlar. İlk 10 günde etki yavaş yavaş artar. 10 gün sonrasında ise büyü yapılan kişi ile yaptıran kişi arasında güzel duygular oluşur.

Aşık etme büyüsü uygulaması, bazen zorunluluk haline gelmektedir. Aşık olan kişi ne yaparsa yapsın, aşkına karşılık alamaz. Aşık etme büyüsü ile aşkımıza karşılık alacak noktaya geliriz. Oldukça güzel bir duygu olan Aşk’a hizmet eden aşık etme büyüsü, medyumla tarafından uygulanmaktadır. Gerçek bir medyum bütün aşk büyüleri hakkında bilgi sahiptir. Durum değerlendirmesi yaparak doğru aşk büyüsünü bulur ve uygulamaya başlar.

En çok tesir eden aşık etme büyüsü; mum büyüsü, bağlama büyüsü ve kavuşma büyüsü gibi büyülerdir. Bunların hepsinin yapılışı farklıdır ve ayrı uzmanlık ister. Medyumlar bu konularda detaylı bilgi sahibi olmalıdır. Bu büyülerden etki görmek için, daha önce bu büyüleri yapmış ve işe yaramış medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Telefon numaramızdan bizleri arayarak konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnsanların birbirlerini sevmesi ve sonsuza kadar birlikte yaşamak istemesi gayet normal bir durumdur. Hayatımız boyunca çok fazla aşık olmayız ve bu nedenle aşkı bulduğumuz zaman kaybetmek istemeyiz. Fakat bazı aşklar, bazı nedenlerden dolayı tükenme noktasına gelebiliyor. Eğer bu durumun nedeni bir tarafın aşkında azalma olması gibi bir neden ise, aşık etme büyüsü ile ilişkiler tekrardan eski haline gelebilir. Burada önemli büyü yaptıracak olan insanın gerçekten samimi duygular taşımasıdır. Bu sayede güzel bir aşk tekrardan doğabilir.

Aşık Etme Büyüsü ve Belirtileri

Aşık etme büyüsü, kısa süre içinde etki gösterebileceği gibi, belli bir zaman sonrasında da etki gösterebilir. Bu nedenle kısa süre içinde etki göremediğimiz zaman pes etmememiz gerekir. Eğer pes edersek,  büyünün etkisinde azalmalar meydana gelir. Bu süreçte biz gene sevdiğimi kişiyi iyi yaklaşmalıyız. Büyü yapıldıktan sonra yavaş yavaş karşı tarafın size olan yaklaşımında farklılıklar göreceksiniz. Büyü etkisi altında olan kişi, her hangi bir etkinin altında olduğunun farkında olmaz. Bu nedenle sağlıksız bir durum ile karşılaşmazsınız

Aşık etme büyüsü belirtileri için sitemizde yer alan telefon numaralarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede size detaylı bilgi verebiliriz. Detaylı bilgi sayesinde siz de aşık etme büyüsü hakkında bilgi sahibi olursunuz. Büyüyü yapacak olan kişi siz değilsiniz. Lütfen bunun bilincinde olunuz.

Aşık Etme Büyüsü Gerçek midir?

Aşık etme büyüsü hakkında en çok merak edilen konulardan biri de büyünün gerçek olup olmadığıdır. Bazı insanlar yetiştirilme tarzları gereği büyüye pek inançlı değildir. Aynı zamanda piyasada yer alan dolandırıcılar, medyumluk adı altında sahtekarlık yaptıkları için büyü hakkında kötü bir algı yaratırlar. Bu nedenle her medyumum diyen kişiye inanmamanız gerekir. Medyumluk özel yetenek isteyen bir meslektir. Aynı zamanda medyum hocanın kendini geliştirmesi ve büyüler hakkında uzman kişiler olması gerekir.

Aşık etme büyüsünün gerçek olup olmadığını kısa bir araştırma sonrasında rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Bu zamana kadar bir çok insan aşık etme büyüsü yaptırmış ve etkisini görmüştür. Aşık etme büyüsünün gerçek olmadığını iddia eden kişiler genellikle büyü yaptırmayan kişilerdir. Sizde aşık etme büyüsünün gerçek olmadığını düşünüyorsanız ve ya kafanızda soru işaretleri varsa telefon numaramızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Aşık Etme Büyüsü Gerçekten Tutar mı?

Aşık etme büyüsü gerçek medyum tarafından yapıldığı sürece tutar. Aynı zamanda büyü yaparken samimi duygular beslemelisiniz ve karşı tarafa olan aşkınızdan emin olmalısınız. Aşk, gerçek ve güzel bir duygudur. Duygularınıza emin olmadan yaptıracağınız aşık etme büyüleri, olumsuz sonuçlar verebilir. Aşık etme büyüsü yapan kişi, büyü etkisi altında kalacak olan kişiye gerçekten aşık olmalıdır.

Aşık etme büyüsü ve detayları hakkında bilgi sahibi olmak için telefon numaramızdan bizleri arayabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde bulunan yazıları okumanızı öneririz.

Aşık Etme Duası Tanımı

Aşık Etme Duası

Aşık etme duası, kişinin sevdiği kişiden istediği aşkı görememesi durumunda ettiği dualar bütünüdür. Aşık etme duası denildiği zaman kişinin yüzünde oluşan mutluluk, sevgi duygusunun özel olmasından kaynaklanmaktadır. Aşkın sevginden de daha özel bir duygu olduğunu düşünürsek, kişilerin bu dualara ne kadar ihtiyacı olduğunu anlayabiliriz. Büyü kelimesi kimi insanlar için tedirgin edici bir kelime olabilir. Bazı büyüler kimi zaman insanlık adına kötü sonuçlar verebilmektedir. Aşık etme duası ise bu durumdan tamamen farklıdır.

İnsanların en büyük arzuları, başkalarına karşı olan sevgilerine karşılık alabilmektedir. Aşk, sevgilerin en büyüğü ve en tutkulusu olarak bilinir. Bir çok insan sevgisine karşılık alamaz bu nedenle acı çeker. İnsanlar için en büyük acılardan biri görmezden gelinmektedir. Karşılıksız sevgi de görmezden gelinmek anlamına gelebilir.

Aşkımıza karşılık almak için elimizden geleni yapmış amma velakin sonuç alamamış olabiliriz. Buna rağmen sevgimizden vazgeçemiyorsak buna aşk denmektedir. Aşkı aşk yapan vazgeçilmez olmasıdır. Vazgeçmek için her yolu denediysek amma velakin başarılı olamadıysak  aşk etme duası bizim için ideal bir yöntem olabilir. Dualar, insanlığın doğuşundan beri Allah ile kul arasında köprü görevi görmüştür.

İslam dininde bulunan ayetlerde Allah’ın ne kadar cömert olduğundan bahsedilmektedir. Kişilerin bundan nasibini alması için dua okuması gerekir. Aşık etme duası bu yollar arasında sadece biridir. Aşık etme büyüsü, bazı insanlar için mantık dışı olabilmektedir. Eğer inançlı biri iseniz Aşık etme büyüsü ile sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi için dua edebilirsiniz.

Aşık Etme Duası Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Aşık etme duası, aşık olduğumuz kişinin bizi sevmesi için okuduğumuz dualardır. Amma velakin bu duaları okumak için illa ki karşılıksız bir aşk yaşıyor olmamamız gerekmez. Bazı dualar yaşadığımız aşkları daha güçlendirmek için okunmaktadır. Bu sayede yaşamış olduğunuz mutluluğu daha kuvvetlendirmiş olursunuz. Konu hakkında detaylı bilgi için telefon numaralarımızı kullanarak bizleri arayabilirsiniz. Aşık etme duaları oldukça geniş bir yelpazeden incelenmesi gereken bir konudur.

Aşık etme duaları hem kadınlar hem erkekler üzerinde uygulanabilmektedir. Bu dualarda kadın erkek ayırımı bulunmamaktadır. Aşık etme büyüleri bu durumdan farklıydı. Erkekler için aşk etme büyüleri, kadınlar için aşık etme büyüleri diye ikiye ayrılmaktaydı. Aşık etme dualarında ise maksat kalbimizden geçen iyi niyetin gerçekleşmesidir.

Hangi Dualar Aşık Etme Duası Olur?

Aşık etme dualarının hangileri olduğu konusunda çok fazla bilgi kirliliği vardır. Kulaktan dolma bilgiler nedeniyle, sanal ortamlarda bir çok dua aşk duası diye yayılmıştır. Bu duaların işe yaramaması soncu kişilerin dualara olan inancında azalmalar gözlemlenmiştir. Bu nedenle aşık etme duaları için doğru bir araştırma yapmak gerekir. Aynı zamanda duayı okurken hangi niyeti taşıdığınız oldukça önemlidir. Aksi takdirde duanız tesir göstermeyebilir.

Aşık etme duası Allah’ın esmaları ile yapılmaktadır. Aynı zamanda duaların etkili olabilmesi için nasıl uygulandığı da oldukça önemlidir. Duaların uygulanışı hakkında doğru bilgi sahibi olmanız gerekir. Aksi takdirde istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz.

Aşık Etme Duası Doğru Mu Yapılıyor?

İnsanlar çaresiz kaldıkları ve acı çektikleri zaman sığınacak birilerini ararlar. Bu insan doğası gereği her zaman var olan ve değişmeyecek bir şeydir. İnsanlar bu durumda, kendileri gibi etten kemikten kişilerin yardımına muhtaç kalırlar. Amma velakin insanlar bu durumlarda çoğu zaman tek taraflı bakış açıları ile karşılaşırlar.

Amma velakin kişi kendinden daha güçlü ve kudretli olan Allah’tan yardım istediği zaman durum çok farklı olmaktadır. Allah’a sığınmak ve inansın kendisine aciz olduğunu kabul etmesi kişileri rahatlatır. Dualar bu noktada devreye girmektedir.

Aşık etme duası da, kişinin çok sevdiği ve karşılık göremediği zamanlarda Allah’tan yardım istemesi durumudur. Aşk, dünyanın en güzel ve en heyecanlı duygularından biridir. Bazı durumlarda çok sevmememize ve aşık olmamıza rağmen duygularımıza karşılık bulamıyoruz. Aşık etme duaları ile Allah’a sığınabilir ve Allah’tan yardım isteyebiliriz.

Aşık olduğumuza kavuşmak için nasıl dua etmeliyiz? Duaların kabul şartları nelerdir? Hangi dualar edilmelidir? Dua ederken nelere dikkat etmeliyiz? Gibi konularda bilgi sahibi olmak Aşık etme dualarımızı okurken daha büyük etki görmemize yardım edecektir. Duaların Büyülerden daha etkili olduğu da çoğu kişi tarafından söylenmektedir. Büyü’nün Şeytani, Dua’nın ise Rahmani olduğu belirtilir.

Denenmiş Aşık Etme Duası Nedir ve Kimlere Yapılır

Aşık Etme Duası Nedir ve Kimlere Yapılır?

Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşk etmek istediğiniz durumlarda özellikle aşk duası tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer almaktadır. Bu konuda daha fazla bilgiye ulaşmak istediğiniz her an sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle detaylı bilgi elde edebilirsiniz. Farklı öneriler üzerinden yapılacak tercihler ihtiyaç duyduğunuz her durumda dua ile isteklerinizin gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Etkili ve tesirli dua seçenekleri için sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Özellikle bu konuda yardım almak istediğiniz her an dua kimler tarafından yapılır veya kimlere yapılır gibi pek çok farklı sorunun cevabını sistemde bulabilirsiniz. Aşk etme duasının ne olduğunu ve kimlere yapıldığını merak edenler sistem üzerinden yapacakları inceleme sayesinde bu konuda daha fazla bilgiye ulaşabilirler.

Tesirli Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Sistemde yer alan her konu başlığı merak ettiğiniz konular üzerinde bilgi alınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle dua ile isteklerinizi gerçekleştirmek istediğiniz her durumda tercih edebileceğiniz farklı seçenekleri için yardım alabilirsiniz. İslamiyet’te özellikle gerçekleşmesini istediğiniz durumlar konusunda dua Allah’a seslenmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle her amaca uygun şekilde dua edilebilir.

Sitede yer alan her konu başlığı merak ettiğiniz konular üzerinde bilgi alınmasını sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle detaylı bilgi elde etmek isteyenler sistem üzerinden yapacakları tercihler ile dualar hakkında daha fazla bilgiye ulaşım sağlayabilecek bir gibi amaçları için en uygun dua seçeneğine ulaşım sağlayabilirler.

Aşık Etme Duasının Kimlere Yapılır?

Duanın kim tarafından yapılması gerektiğini veya ne şekilde yapılması gerektiğini merak edenler için detaylı şekilde verilen bilgiler açıklayıcı içeriklere ulaşılmasını sağlamaktadır. Özellikle duanın kimlere ve neden yapılacağı konusunda bilgi almak istediğiniz her durumda sistem üzerinden yardım alabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi kendinize aşık etmek istediğinizde doğru dua seçeneği için sistem üzerinden yapacağınız incelemeler sayesinde istediğiniz bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özellikle profesyonel yardım almak isteyenler bu konuda sistem üzerinden yapacakları görüşmeler sayesinde taleplerini iletebilirler. En etkili ve tesirli dua seçenekleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda daha kısa süre içerisinde isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

En Etkili Dua Seçenekleri

Yaşadığınız sorunlar karşısında İslami ilimlere göre özellikle dua ile istemeniz isteğinizin gerçekleşmesi konusunda etkili olmaktadır bu konuda yardım almak istediğiniz her an sistem üzerinden yapacağınız görüşmeler sayesinde veya iletişim bilgilerini kullanarak hocaya ulaşmanız halinde yardım alabilirsiniz. Detaylı şekilde verilen bilgiler özellikle karşındaki kişiyi kendinize aşık etmek için ihtiyaç duyacağınız dua seçeneklerine ulaşmanızı sağlamaktadır.

Sistemde yer alan aşık etme duası sayesinde elde edeceğiniz bilgiler doğrultusunda istediğiniz kişilerin size deli gibi aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle yardım almak istediğiniz her durumda sistem üzerinden yapacağınız görüşmeler ile bilgi alabilir veya sizin adınıza dua edilmesini sağlayabilirsiniz. Dualar konusunda yardım almak veya merak ettiğiniz bilgilere ulaşmak istediğiniz her an sistem üzerinden daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.

 

 

Kişiyi Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz kişinin size şiddetli aşık olmasını istediğiniz durumlarda isteğinizin kişinin gerçekleşmesi konusunda etkilidir. Özellikle dualar hayatımız olmasını istediğimiz olayların gerçekleşmesi konusunda isteklerimizi Allah’a ulaştırmamıza yardımcı olmaktadır. Bu nedenle doğru şekilde yapılacak olan dualar istediğiniz sonucun daha kısa süre içerisinde gerçekleşmesini sağlayabilir. Şiddetli aşık olduğunuz kişinin de size şiddetli aşık olmasını istediğiniz durumlarda dua etmeniz isteğinizin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Bu konuda sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Asik Etme Duasi Nasil Yapilir

Duanın gücünden yararlanarak karşınızdaki kişiyi kendinize aşık etmek istediğiniz durumlarda kendine aşık etme duası istediğiniz sonucun gerçekleşmesi konusunda etkilidir. Doğru zamanda ve doğru şekilde dua etmeniz özellikle istediğiniz durumların gerçekleşmesi konusunda yardımcı olmaktadır. Bu nedenle sistem üzerinden yapacağınız incelemeyle ihtiyaç duyduğunuz dualara kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı amaçlar için yapılacak olan dualar İslami ilimler doğrultusunda dediğiniz durumların gerçekleşmesi konusunda etkilidir.

 

 

Aşık Etme Duası Nedir ve Kimlere Yapılır

Aşık Etme Duası islami ilimler kullanılarak kişiyi kendinize aşık etmek ve bağlamak için yapılan özel duadır. İki kişi arasındaki sevgi, saygı, sadakat ve bağlılığın artmasını sağlamak amaçlı yapılır. Her ne sebepten olursa olsun kişinin size olan bağının kopmasını engellemek içindir. Kendine aşık etme duası ile aranızda olan muhabbetin ilerlemesi veya kişinin size körkütük aşık olmasını sağlamaktır.

Aşık Etme Duası Kimlere Yapılır ?

Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek, Gideni geri getirmek, Sevgiliyi geri döndürme, Karşılık bulamadığınız sevdiğinizin size aşık olmasını sağlamak,  Size karşı soğukluğu olan kişiye, Sizin sevginizden haberi olmayan kişiye, Dolaylı sebeplerden ötürü sizden uzaklaşmış kişiye Aşık Etme Duası yapılır.

Aşık Etme Duası Etkileri Nelerdir ?

Uygulanan aşık etme duası terkiplerinden sonra kişi sizi görmeden yapamaz, size büyük bir aşkla bağlanır, gözü sizden başkasını görmez, siz bıksanız bile o sürekli sizin adınızı sayıklayacak dereceye gelir. Bunun yanı sıra aile içinde saygının güvenin ve sadakatin devamını sürdürür.

En Tesirli Aşık Etme Duası Nedir ?

En tesirli aşık etme duası kişiye özel uygulanan %100 etki ve sonuç alınan hocamızın özel olarak uyguladığı en çok tesirli aşık etme duası adındaki işlemdir.

Denenmiş Aşık Etme Duası Nedir?

Hocamızın kendine özgün özel formülleri kullanarak daha önceden birçok kişiye yapılmış birçok işlemde kullanılmış denenmiş ve tecrübe edilmiş kişiyi kendine aşık etme duasıdır.

7 Günde Etkili Aşık Etme Duası için bize ulaşabilirsiniz.

Aşık Etme Duası bunun yanında aşık etmesi duası ile birçok kişi sevdiklerini kendine aşık etme çabasına girmişlerdir. Bu duruma hocalar kolaylık sağlamaktadırlar. Hocaların işi aşık etme duası ile sınırlı olmamakla birlikte çok farklı büyü çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak aşk büyüsü, kara büyü, papaz büyüsü, evlilik büyüsü ve hatta terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü gibi birçok büyü örneği bulunmaktadır. Bunun yanında büyüden olumsuz etkilenen kişiler içinde bir çare olarak büyü bozdurma seçenekleri bulunmaktadır. Bu büyü çeşitlerinin etkisi olduğu düşünülmesinin yanında hiçbir şekilde hiçbir büyünün kötüye kullanılması etik bir durum olmamakla birlikte yapılması hiç doğru bulunmamaktadır. Bu nedenle büyü yapmaya meyilliyseniz bu konuda hassa davranmanızda fayda vardır.

Çok Etkili Aşık Etme Yöntemi

Sizlerle en etkili aşık etme duası yöntemini göstereceğim. 44 gün 44 gece riyazat orucu tutup her gece kişinin niyetiyle kırkdört defa vereceğim dualar okunacaktır. 44. günün sonunda kişinin size karşı hareketleri değişecek ve daha yumuşak olacaktır.

Kalbinizdeki aşkınıza kavuşmak için, özlem duyduğunuz aşkı bulmak için tam yerindesiniz diyebilirim aziz kardeşlerim. Bizi takip etmeye devam edin. Herkesin Allah’tan olmasını istediği dilediği vardır. Dileklerin kabul olması içinde okunabilir.

Aşık olmasını istediğiniz kişi için 44 gece okunacak İNŞİRAH SURESİ

  • Elem neşrah leke sadrek
  • Ve vada’na ‘anke vizreke
  • Elleziy enkada zahreke
  • Ve refa’na leke zikreke
  • Feinne me’al’usri yüsren
  • İnne me’al’usri yüsren
  • Feiza ferağte fensab
  • Ve ila rabbike ferğab

 

Sevdiğini aşık etmek için en etkili dua

İnsanlar  aşkını söyleyememekte karşı tarafa kendini ifade edememektedir. Bazı insanlarda ne kadar uğraşsa da karşı tarafı ikna edememekte duygularını tek taraflı yaşamaktadır. Bizim sayemizde bu sıkıntılarınızdan kısa süre içerisinde kurtulacaksınız. İstediğiniz kişi size hemen aşık olacak ve çok mutlu anlar yaşayacaksınız. Daha fazla yalnız kalmanız için bir sebep kalmadı artık hocamız sizin kurtarıcınız olacak. Beklide yeteri kadar dilemediniz bir şeyler yolunda gitmedi. Bu dualar ve büyüler sayesinde sevdiğiniz kız artık yanınızda olacak hiç vakit kaybetmeden bizi arayın aşkınızı hayal ederek bu duaları ve büyüleri uygulayın. Site üzerinde yer alan tariflerle kısa süre içinde sevdiğinizden haber gelecek ne kadar değiştiğini size karşı tavırlarında farklılıklar olduğunuz gözlemleyeceksiniz. Size bu yöntemle sadece aşkınızı karşı tarafa ispatlamış oluyorsunuz. Aşk kutsal bir duygudur ve herkes tarafından yaşanması gerekir..

En Çabuk Tutan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, insanlar arasında en iyi şekilde yaşanan en önemli duyguların en başında yer alıyor.  Lakin çiftlerin zaman Zaman içerisinde birbirlerine duymuş oldukları sevgi ve aşkın ortadan kaybolması istenilen bir durum değildir. İşte hal böyle olunca da artık en çabuk tutan aşk büyüsü yoluna başvurmayı kendilerine şiddetle daha uygun görmektedirler. İnsanlar karşı cinse duymuş olduğu aşk ve sevginin tam manası ile karşılık bulamadığı anlar olabiliyor. Böyle bir durum insanları bir çıkmazın içerisine sürükleyebilir. Fakat aşk büyüsü yapan hocalar hayatınızın yeni baştan sorunsuz şekilde devam etmesine yardımcı olmaktadır. Aşk büyüsü isteyen hem en herkes gönül rahatlığı ile yapabilir. İster evli olun isterseniz de bekar artık çok rahat bir şekilde aşk büyüsünü yaptırarak karşı tarafın sizlere zaman geçtikçe yeniden istediğiniz aşkı duymasını da sağlayabilirsiniz. Aşk Büyüsünü Yaptırmak İçin Bize Ulaşabilirsiniz

Kesinlikle Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz, hoşlandığınız, aşkınıza karşılık vermeyen birini kendinize aşık etmek isterseniz bu vereceğim aşık etme duasını 41 gün uygulamanız gerekmektedir. Denenmiş bir formül olup çok etkili aşık etme duasıdır. Öncelikle aşık olmasını istediğiniz kişinin niyetine 41 adet siyah nohut alacaksınız ve bu her nohut tanesine tebbet suresini okuyup ateşe atacaksınız.

Başka bir terkip ise 7 adet buğday tanesi alıp aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini zikrederek niyet edilir falancadan doğma falan bana aşık olsun diyerek ve bu buğday taneleri ayak basılmayan bir yere gömülür.

Başka bir denenmiş aşık etme duası formülü ise şudur sevdiğiniz kişinin fotoğrafı alınır ve 1000 defa ya habib zikredilir ve aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafına üflenir bu resimle aşık etme formülü nicelerce kez denenmiş ve sonuç alınmıştır. İşin ehli insanların yapması gerekmektedir.

Denenmiş Aşık Eden Dua

Denenmiş ve niceler kez sonuç alınmış aşık etmek için 3 tövbe istiğfar,
3 salavatı şerife ile beraber 3 ya erhamerrahimin ( Bunu Söyledikten Sonra RABBİM Meleğini Görevlendirirmiş .Bakın Bu Kulum Benden Ne İstiyo Diye), niyetini içten bir şekilde et ve besmele ile beraber Vakıa Suresi 37. Ayet günde en az 1 tesbih kadar okunur ama okuyabiliyorsan 888 kere okumanızda yarar vardır. okurken eşini, nişanlını, sevdiğini veya aşık olmasını istediğiniz kişiyi düşün…okuma zamanı yoktur fakat hepimizin bildiği gibi gece saatleri rahmetin daha fazla olduğu saatlerdir.tavsiyem gece okumanızdır ama siz istediğiniz zaman okuyabilirsiniz…RABBİM Bu Konuda Yardım İsteyenlerin Yardımcısı Olsun İnşallah.